Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Charbrowo - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Wicko

Wicko(Charbrowo + 2 km)

390 000 zł392 m² 994,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość położona w miejscowości Wicko: prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2000m 2 , zabudowanej trzema obiektami - budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Wspólna

Łeba(Charbrowo + 10 km)

9 950 000 zł3 232 m² 3 078,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 13.700 m2 zabudowaną halą produkcyjno-magazynową wraz z pełnym zapleczem socjalnym, o łącznej powierzchni 2.602 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Pionierów

Lębork(Charbrowo + 18 km)

2 500 000 zł717,50 m² 3 484,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 969 m²

Dzień dobry. Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, na którą składa się: *działka o pow.2969m2 zabudowane budynkiem warsztatu samochodowego wielostanowiskowego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łeba

Łeba(Charbrowo + 10 km)

3 600 000 zł300 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Gotowiec inwestycyjny nad morzem - Łeba | Pokoje Gościnne + lokale usługowe Na sprzedaż w pełni funkcjonujący, dochodowy obiekt noclegowy - pokoje gościnne, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Daszyńskiego

Smołdzino(Charbrowo + 25 km)

459 000 zł56 m² 8 196,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż stacja paliw blisko morza i jeziora Gardno, smołdzino ul.Daszyńskiego, powiat słupski, woj.pomorskie, 459.000,-PLN Na sprzedaż nieruchomość - aktualnie prosperująca stacja paliw -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Spokojna

Łeba(Charbrowo + 10 km)

5 800 000 zł565,10 m² 10 263,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:708 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjny, nowoczesny pensjonat w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 565,10m 2 , powierzchni użytkowej 448,55m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Kopaniewo(Charbrowo + 8 km)

1 950 000 zł700 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Na sprzedaż: zakład produkcyjny w Zdrzewnie, gmina Wicko, powiat lęborski Oferujemy obiekt przemysłowy o powierzchni 700 m położony na działce 2 950 m w miejscowości Zdrzewno,.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Słupsk

Śródmieście,Słupsk(Charbrowo + 44 km)

45 000 zł16,40 m² 2 743,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Biuro wex Nieruchomości oferuje do sprzedaży garaż murowany o powierzchni 16,40m2 położony w szeregu, na działce o powierzchni 20m2 w Słupsku przy ul. Chopina. Posadzka betonowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Łeba(Charbrowo + 10 km)

2 990 000 zł370 m² 8 081,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:875 m²

Szukasz miejsca idealnego na prowadzenie działalności turystycznej i nie tylko? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Pensjonat w malowniczej Łebie, zaledwie 1,7 km od pięknych, piaszczystych.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Słoneczna

Słupsk(Charbrowo + 44 km)

2 700 000 zł1 140 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży Hali produkcyjnej z częścią biurowo-socjalną. Słupsk, ul. Słoneczna Na sprzedaż funkcjonalny obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łebska

Charbrowo,pomorskie

450 000 zł1 300 m² 346,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Warsztat samochodowy o powierzchni około 149 m 2 , świetnie usytuowany, przy drodze wojewódzkiej łączącej Lębork -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie